Bu Web Sitesi PuMaX Tarafından ele Geçirilmiştir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Web Sitesi PuMaX Tarafından ele Geçirilmiştir!

Bu Web Sitesi PuMaX epideMiC tarafından ele geçirilmiştir.
Keyifli RP'ler... =)
The-Pensieve.Net

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Untitled Document
Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
BÜşRa

Cerrah
Cerrah
BÜşRa

Yaş : Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 115 Nerden : En Büyük Özelliğin : Sevdiğin Gruplar/Şarkıcılar :

MesajKonu: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:18 pm

Herkes alttakine dinlediği bi şarkıcı ismi sorsun eger alttaki dinliosa dinlerim dinlemiosa dinlemiorum desin ve alttakine bi şarkıcı ismi sorsun..
Örneğin:şebnem ferah bn dinlerim sen dinlermisin??
Melike_Merve
Asistan
Asistan
Melike_Merve

Yaş : Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : En Büyük Özelliğin : Sevdiğin Gruplar/Şarkıcılar :

MesajKonu: Geri: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:07 pm

hyr
4yüz bn dinlerim sen dinlermisin
GöKsu

Gestapo
Gestapo

Yaş : Kayıt tarihi : 23/08/08 Mesaj Sayısı : 67 Nerden : BaNdıRMa En Büyük Özelliğin : öqrenci Sevdiğin Gruplar/Şarkıcılar :

MesajKonu: Geri: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:57 am

evt
seksendört ben dinlerm sn dinlermisin?
http://www.onurkiris.org
BÜşRa

Cerrah
Cerrah
BÜşRa

Yaş : Kayıt tarihi : 19/08/08 Mesaj Sayısı : 115 Nerden : En Büyük Özelliğin : Sevdiğin Gruplar/Şarkıcılar :

MesajKonu: Geri: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:06 pm

bazen
korn ben dinlerim ya sen?
Melike_Merve
Asistan
Asistan
Melike_Merve

Yaş : Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : En Büyük Özelliğin : Sevdiğin Gruplar/Şarkıcılar :

MesajKonu: Geri: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:29 pm

hyr
Bn Pussycat Dolls Dinlerim Sen Dinlermisin?
BÜşRa

Cerrah
Cerrah
BÜşRa

MesajKonu: Geri: Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:57 pm

hyr
ben emre aydın dinlerim ya sen
Ben dinlerim ya sen dinlermisin??? Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası